Op zondag 23 maart treedt het Tacora Cello Duo op in de Dorpskerk van Leimuiden.
De Spaanse cellisten Jorge Municio en Iván Nogueira nemen de aanwezigen mee op een muzikale reis langs de warme en expressieve klanken van Latijns-Amerika en Spanje.
Hun programma bestaat uit unieke arrangementen van muziek uit Cuba, Brazilië, Mexico, Argentinië, Chili en Spanje, waarin de rijke ritmes en melancholische melodieën van deze tradities samenkomen.
Het Tacora Cello Duo brengt niet alleen de veelzijdigheid van de cello tot leven, maar ook de verhalen en emoties achter deze tijdloze muziek.
Jorge groeide op met Cubaanse muziek en Iván heeft een diepe verbondenheid met de tango en de Spaanse volksmuziek. Samen laten zij de klanken van hun culturele achtergronden op een bijzondere manier samensmelten.
Het concert begint om 13:00 uur en kaarten zijn verkrijgbaar bij de Gemakswinkel in Leimuiden (Dokter Stapenséastraat 8) of aan de deur, dit is zolang de voorraad strekt.
Voor meer informatie: www.dorpskerkconcerten.nl