Foto: Politie

Of het er iets mee te maken heeft, wie zal het zeggen, maar kort nadat aan de gemeente een petitie met betrekking tot de verkeersveiligheid in Noorden (zie onze publicatie van 23 februari) werd aangeboden, is er vanmorgen een snelheidscontrole gehouden op de Simon van Capelweg.
Er is (nog) niet bekend of, en zo ja hoeveel snelheidsovertredingen er zijn geconstateerd.

4 Comments on “Politiecontrole Simon van Capelweg”

  1. Dan mogen jullie dat ook wel eens doen waar de sluis is geplaatst vooral ’s ‘Avonds

  2. En wat dachten jullie van de Dorpsstaat in Nieuwkoop.
    Ze zijn druk bezig bij het Koetshuis project, speciaal borden geplaatst rustig rijden……….. maar wat blijkt nu, zelf de borden worden genegeerd. 60/70 schijnt heel normaal te zijn in de Dorpsstraat !!!

    1. Ja, er wordt veel te hard gereden in de Dorpsstraat ook aan de andere kant tussen Regthuysplein en Tijsterman. Inderdaad ook 60+ is voor sommigen heel normaal en dat in een 30-km zone waar kinderen naar school en sport fietsen. Er zijn al vele katten doodgereden de afgelopen jaren, het is nu wachten op het eerste kind.

      Gemeente is hiervan op de hoogte, al jarenlang. Bewoners klagen erover. Snelheidsmetingen meermaals uitgevoerd, maar het blijft bij “bewustwording creëren”. Nou dat helpt dus allemaal niet.
      We willen graag meer actie zien van de gemeente op dit punt. Minder “bewustwording” maar meer daadkracht. Herindeling van wegen maar bovenal handhaving!

  3. Er wordt over het algemeen te hard gereden door autobestuurders, als fietser maak ik dit dagelijks mee, een paar locaties als voorbeelden:
    Zuideinde 30km zone , de Ziende en niet te vergeten de Achttienkavels Kennedylaan en de Achterweg.

Comments are closed.