In navolging van plaatsgenote Saskia Versluis maakt ook Karolien Hoogendoorn haar opwachting in het MAX televisieprogramma De Gezonken Meesters.
Zij doet dit aanstaande zondag met haar interpretatie van het schilderij Dienstmaagd met een haas van Gabriël Metsu (1629-1667).
Of en zo ja hoeveel er van Karolien en haar schilderij te zien zal zijn, is ook voor haar een grote verrassing.

Al van jongs af aan tekent, schildert en knutselt Karolien er enthousiast op los, hierbij inspiratie vindend in de natuur.
Na de middelbare school wachtte er een dilemma: kunstacademie of geneeskunde. Het werd het laatste, en inmiddels is zij al zo’n vier jaar werkzaam als arts. Toch kon Karolien de kunst niet echt loslaten en schreef zich bij diverse Nieuwkoopse kunstenaars in als cursist en kwam uiteindelijk bij De Gezonken Meesters terecht.
Samen met Saskia Versluis, van wie inmiddels bekend is dat zij het tot de finale heeft geschopt, reisde Karolien enkele maanden geleden af naar het Scheepvaartmuseum in Amsterdam waar het avontuur begon. Het kiezen van een schilderij, de masterclass (waarbij je met een camera in je nek moet presteren), drie maanden lang om de week je voortgang vloggen en dan het wachten op het verdict: wel of geen finaleplaats.
Wat het ook geworden is, Karolien vond het, ongeacht het resultaat een fantastische ervaring.

De Gezonken Meesters, met daarin hopelijk heel veel Karolien Hoogendoorn wordt aanstaande zondag 2 februari om 20.30 uur uitgezonden op NPO3.

Geef een reactie

Anonieme reacties worden NIET geplaatst! | Vul s.v.p. een geldig en bestaand email-adres in.

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *