Zaterdag 19 april 20.15 uur
Cabaret: ‘Stormbrein

Wouter Monden heeft een probleem. Zijn hoofd zit vol en daar moet hij wat mee. Zijn podiumervaring begon in 2010, dus heeft hij al heel wat rondjes gedraaid. Zijn podcast Elektra is een hit. Hij heeft de euvele moed opgevat om alle cabaretiers van Nederland- van beginners tot grootheden- te vragen naar alle shows die niet zo aansloegen bij het publiek. Dat levert een hilarische staalkaart op van groot en klein leed. Dat bleek een gezonde basis voor zijn eigen show. Met toegewijde aandacht fileert hij alles wat hij om zich heen ziet. De samenleving, zijn lief, zijn dochter en zijn eigen grappen makerij. Alles wat om te huilen is, wordt zonder genade belachelijk gemaakt en neergesabeld. En daarin probeert hij dan zijn rust te vinden, want alleen grappen kunnen je in dit leven overeind houden, denkt hij.

Vrijdag 25 april 20.15 uur
Film: Quand vient l’automne

De films van Francois Ozon zijn altijd om door een ringetje te halen, spannend en verrassend zoals 8 Femmes met onder andere Catherine Deneuve.
Niet op de Amerikaanse manier met achtervolgingen, schietpartijen en helden. Maar op de manier van hoe zitten relaties tussen mensen in elkaar. Wat voor dynamiek zit er op het breukvlak van verlangen en afwijzing. Dus echt op zijn Frans. In deze film gaat het om een moeder die een grootmoeder verbiedt om haar kleinkind nog te zien. Terwijl kleinkind en grootmoeder gek op elkaar zijn. Wat is hier gebeurd? Grootmoeder belandt in een depressie, maar dan komt uit onverwachte hoek een soort van verlossing. Deze film wordt aangeboden met en zonder buffet.

Zaterdag 3 mei 20.15 uur
Le Canzoni Italiane

Alexander Broussard heeft zijn sporen verdiend als begeleider op de Nederlandse podia. Dat is en was niet voldoende. Tijdens die klussen, werkte hij aan zijn eigen muzikale dromen. Deze solo-voorstelling is de weerslag van een van die dromen. Hij duikt in zijn verleden en kwam terecht bij zijn Italiaanse wortels. Alexander zingt een keur van Italiaanse klassiekers van Ramazotti tot Pavarotti, van Zucchero tot Bocelli. Voor deze voorstelling is een eenvoudig, bijpassend buffet bedacht. Reserveer op tijd als u daar gebruik van wilt maken.

Voor meer informatie en tickets: www.theater-kaleidoskoop.nl

Geef een reactie

Anonieme reacties worden NIET geplaatst! | Vul s.v.p. een geldig en bestaand email-adres in.

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *