Een aantal kerken uit de regio organiseert in de nacht van Goede Vrijdag een interactief programma voor de jeugd vanaf groep 6.
De Katholieke Kerk Noorden, de Hervormde Kerk Nieuwkoop en de Katholieke Kerk in Aarlanderveen werken hierin nauw met elkaar samen.

Doel van dit alles is de Nieuwkoopse jeugd onder het motto Geloof, Hoop en Liefde de hele nacht bezig te houden.

De Avonturennacht begint op vrijdag 18 april om 19.00 uur met een stille tocht vanaf Sportpark De Dulen in Nieuwkoop. Het gezelschap loopt met het verlichte kruis naar de Hervormde Kerk aan het Reghthuysplein waar vervolgens een oecumenische dienst gehouden zal worden. Ook de eerste spelletjes staan hier op het programma.
Het verlichte kruis wordt daarna te voet naar de Martinuskerk in Noorden gebracht, het is dan inmiddels 01.00 uur. Hier wordt het spelletjesprogramma vervolgd.
Om 06.30 uur wordt de -nacht afgesloten met een gezamenlijk ontbijt.








.
Deelname is gratis, maar vooraf opgeven is wel nodig: doe dit vóór 4 april via bovenstaande QR code.